• Slide Background Image

  Türkiye'de

  teknolojinin gerçek

  dünya ile buluşturulması

  için çalışıyoruz!

 • Slide Background Image

  Program faaliyetlerimizle

  teknoloji ve inovasyon

  ekosisteminin

  zenginleştirilmesine katkı veriyoruz.

 • Slide Background Image

  Teknolojik inovasyon ekosisteminin

  sorunlarını tespit edip

  çözüm faaliyetlerini

  kolaylaştırıyoruz.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı

NELER YAPAR?

«Teknoloji Üreten Türkiye» vizyonu ile ülkemizde teknolojinin gerçek dünya ile buluşabilmesi için çalışıyoruz.

«Teknoloji Üreten Türkiye» vizyonumuz ışığında, teknoloji ve inovasyon alanlarındaki küresel gelişmeleri takip eden, ilham veren, vizyon sağlayan, birlikte öğrenerek gelişen, öğreten ve uygulayan; dinamik entelektüel sermayesini topluma yaygın etki sağlamak amacıyla paylaşan tarafsız, çevik bir güven platformu olarak değer üretiyoruz.

PROGRAM FAALİYETLERİ

TTGV Programları ile dört ana stratejik eksen odağında TTGV’nin organizasyonel kapasitesini yönetiyor, standart arayüzlerle paydaşlarımız için ihtiyaç duyulan bilgi ve deneyimi oluşturuyor, bunları program modellerine özgü farklı tematik ara yüzler, süreçler, araçlar ve uzman ağları ile ekosistemin faydasına sunuyoruz.

daha fazla

EKOSİSTEM PROGRAMLARI

Teknoloji ve inovasyon ekosisteminde; kalıcı ve sürdürülebilir işbirliği ve ilişkiler geliştirmek; farkındalık yaratmak, ilham vermek, ortak sorun ve ihtiyaçları tespit ederek raporlamak, bunlara birlikte çözüm aranması adına tartışma ortamları yaratmak için çalışıyoruz.

daha fazla

YAYINLAR

Teknoloji alanında gerçek ihtiyaçların keşfedilmesine olanak sağlayan yabancı yayınları Türkçeye kazandırarak ekosistemin entelektüel kapasite geliştirmesine katkı veriyoruz. Yine bu alanlarda kendi yayınlarımızı oluşturuyor ve herkesin erişimine açık olarak teknoloji ve inovasyon ekosistemine sunuyoruz.

daha fazla

GÖRÜNÜRLÜK FAALİYETLERİ

Teknoloji ve inovasyon ekosisteminin yıldızlarını keşfetmek, geleceğin teknoloji profesyonellerinin kapasite geliştirmesine katkı verecek komüniteler oluşturmak ve faaliyetlerimizin direkt ilgilisi olan kitleye erişerek anlamlı organizasyon modelleri oluşturmak için çalışıyoruz.

daha fazla

TAKVİMDE NELER VAR?

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı olarak düzenlediğimiz yüz yüze ve çevrimiçi platformlarda gerçekleşecek olan etkinlikleri takvim aracılığıyla takip edebilirsiniz.

BİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN

TTGV e-bültenine katılmak ve bizden haberdar olmak için bültene kaydolun.

ÜYELİKLERİMİZ

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfının üyesi olduğu uluslararası kuruluşlar.