Background

Tek başına değil, birlikte hareket ettiğimizde zoru kolay, uzunu kısa, hayal denileni gerçek kılabiliriz. ‘Teknoloji Üreten Türkiye’ gayemiz için programlar geliştiriyor, analizler yapıyor, çıktılarımızı ekosistemle paylaşıyoruz. İnsan kaynağının gelişiminin de bu ekosistem için kıymetini bildiğimizden teknoloji ve inovasyon profesyoneli genç liderleri ve bu alanlara ilgi duyan gençleri komünite programlarımıza dahil ederek destekliyoruz. Genç TTGV ve Ideaport Yıldızları faaliyetlerimiz için bu çabamızda bize ortak olmak isterseniz:

Gönüllü Olabilirsiniz

Vakıf olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde bizlere yardımcı olmak, ‘Teknoloji Üreten Türkiye’ öyküsünün bir parçası olacak çalışmalarda yer almak ve takımdan biri gibi bizimle birlikte çalışabileceğiniz konularda sizinle irtibata geçmemiz için gönüllü olabilirsiniz.

Gönüllü olarak;

  • - Yaptığımız araştırmalar ve raporlar için bizimle uzmanlığınızı paylaşabilirsiniz.
  • - Çalışmalarımızı daha geniş kitlelere duyurmak için iletişim faaliyetlerimize destek olabilirsiniz.
  • - Çalıştaylarımıza ve atölye çalışmalarımıza katılarak uzmanlığınızı ve deneyiminizi paylaşabilirsiniz.
  • - Vakıf olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde ihtiyaçlarımız doğrultusunda bizimle dirsek teması çalışabilirsiniz.
  • - Organizasyonlarımız ve etkinliklerimizde bize destek olabilirsiniz.
  • - Geri bildirimleriniz ve önerilerinizle içeriklerimizin zenginleşmesine katkı verebilirsiniz.

Burada bulunan Gönüllülük Başvuru Formu’nu doldurabilirsiniz.

Projelerimize Bağış Yapabilirsiniz

Teknoloji ve inovasyona ilgi duyan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, sorunlara duyarlı ve teknoloji odaklı çözüm geliştirmeye yatkın, yarının teknoloji profesyoneli olmaya aday gençleri geliştirdiğimiz programlarda yer almalarını sağlayarak destekliyoruz. Bu programlara/projelere daha çok gencin kabul edilebilmesini sağlamak ve sürdürülebilirliğine katkı vermek için bağışta bulunabilirsiniz.

Bağış Arayüzüne Geç