Background

TTGV 33.Kurucular Kurulu Gerçekleştirildi

21 Nisan 2022

#TeknolojiÜretenTürkiye vizyonu ile 2021 yılında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı gözden geçirdiğimiz ve 2022 yılı faaliyetlerimizi, hedeflerimizi değerlendirdiğimiz TTGV 33. Kurucular Kurulu Toplantısı’nı özel sektör ve kamu temsilcilerinin katılımı ile 20 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Yapılan seçim sonucunda Sayın Ciğdem İçel ve Sayın Şelale Zaim Gorton ilk kez TTGV Yönetim Kurulu üyeliklerine seçildiler. Tebrik ediyoruz. 

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Fuat Akçayöz, Sayın E. Göktekin Dinçerler ve Sayın Değerhan Usluel ile yeni dönemde de birlikte olacağız. Yeniden seçilen Yönetim Kurulu Üyelerimizi tebrik eder, başarılar dileriz. 

2012 yılından bu yana TTGV Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Sayın Cengiz Ultav’a ve görev süresi dolan Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ufuk Güçlü'ye ‪#TeknolojiÜretenTürkiye için katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Emekleri için minnettarız.

TTGV 33. Kurucular Kurulu Toplantısında daha önceki dönemlerde TTGV Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmış Sayın Savaş M. Özaydemir ve Sayın Cemil Müjdat Altay da TTGV Kurucular Kurulu Üyesi olarak kabul edilmişlerdir. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Sayın Av. Dr. Dilaver Nişancı ve Sayın Tuba Yavaş Denetim Kurulu Üyelerimiz olarak seçildiler. Kendilerini kutlar, yeni dönemde başarılar dileriz.

2014'ten bu yana TTGV Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Sayın Değerhan Usluel, Yönetim Kurulumuz tarafından TTGV Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmiştir. Kendisini kutluyoruz.