Güvenlik ve Gizlilik

Bu site, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Size ait bilgilerin gizliliği bizim için önemlidir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve bunu sağlayacak altyapının gerekliliğine olan inancımızın bir göstergesi olarak, İnternetten bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) olarak teyit ve taahhüt ederiz.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) tarafından yayımlanan www.ttgv.org.tr sitesinde kullanıcıların faydalanması için üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Bu bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan www.ttgv.org.tr sorumlu tutulamaz.

Sitede yayınlanan bilgiler aralıklı olarak güncellenmektedir; bu nedenle de herhangi bir bağlayıcılıkları bulunmamaktadır.

Sitede bulunan her türlü bilgi, uygun referanslar verilmek kaydıyla kullanılabilir.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Teşekkür ederiz.