Takım

Geçmiş Yönetim Kurulu Üyeleri

Üye Adı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
Fikret YÜCEL 17.01.1991 19.04.2012
Kemal GÜRÜZ 17.01.1991 11.09.1992
Feyyaz BERKER 17.01.1991 22.05.1995
Cefi J. KAMHI 17.01.1991 17.10.1995
Rona YIRCALI 17.01.1991 25.02.1994
Bülent ECZACIBAŞI 17.01.1991 25.02.1994
Murat Ata KUDAT 17.01.1991 06.07.1993
Saadettin KARAERKEK 17.01.1991 28.12.1992
Uğur YÜCE 17.01.1991 17.04.2008
Tosun TERZİOĞLU 19.11.1992 09.07.1997
Tamer MÜFTÜOĞLU 12.03.1993 10.11.1994
Bülent ÖZGÜN 16.09.1993 20.03.1996
Sinan TARA 25.03.1994 22.05.1995
Necati ARIKAN 25.03.1994 27.02.1997
Hilmi DEVELİ 13.01.1995 17.10.1995
Murat BEKDİK 09.06.1995 27.02.1997
Mahmut Esat YALÇIN 17.01.1996 02.06.1998
Erdal BAHÇIVAN 17.01.1996 27.02.1997
Aydın KARAÖZ 18.04.1996 11.10.2001
Ahmet ARKAN 28.03.1997 01.02.2000
Tunca DİNGİLOĞLU 28.03.1997 01.02.2000
Refik ÜREYEN 28.03.1997 28.03.2002
Dinçer ÜLKÜ 18.09.1997 10.05.1999
Biral A. ALTAN 28.08.1998 25.12.1998
Halil ÖZGÖKÇE 04.02.1999 28.02.2001
Namık Kemal PAK 07.09.1999 10.12.2003
Faruk ECZACIBAŞI 29.02.2000 29.03.2006
Ersen EKREN 28.02.2001 10.10.2003
Ayşen KULAKOĞLU 13.11.2003 15.06.2004
Kamil AYANOĞLU 02.05.2008 25.12.2009
Yavuz EGE 29.03.2006 15.04.2010
Nüket YETİŞ 16.02.2004 29.08.2011
Ziya ALTUNYALDIZ 01.08.2005 18.08.2011
Ahmet BAYRAKTAR 29.02.2000 19.04.2012
T. Fikret YÜCEL 17.01.1991 19.04.2012
Bayram MECİT 13.04.2001 28.09.2012
Süleyman ALATA 25.12.2009 10.10.2013
Kemal MADENOĞLU 01.08.2005 02.05.2008
Mehmet ŞUHUBİ 09.06.1995 15.04.2014
Selim SARPER 28.03.2002 15.04.2014