Takım

Geçmiş Genel Sekreterler

Genel Sekreter Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılma Tarihi
Prof. Dr. Kemal GÜRÜZ (vekaleten) 11 Temmuz 1991 1 Eylül 1991
Prof. Dr. Metin GER 2 Ekim 1991 4 Temmuz 1996
Dr. Akın ÇAKMAKCI 4 Temmuz 1996 27 Kasım 2001
Prof. Dr. İ. Sahir ÇÖRTOĞLU 3 Aralık 2001 30 Nisan 2009