•  
Ilhan Basgoren
İlhan Bağören
Telenity CEO

TTGV  hem misyonu hem de yönetim şekli ile, Türkiye’de şimdiye kadar gördüğüm en ciddi, profesyonel ve verimli kuruluşlardan birisidir.

Baran Korkut
Baran Korkut
Partner
Business Models Inc.

İnovasyon ekseninde en net, desteklenilesi ve takip edilesi vizyon ve hikayeyi TTGV’de buldum ve içinin de dolu olduğunu gördüm.

Murat Idal
Murat İdal
LES Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi

TTGV ve Kıvılcım, dahil olduğu projelerde fark yaratmaya ve hayran bırakmaya devam ediyor. İşin sırrı doğal yollardan çözülmüş.

Ziya Altunyaldiz
Ziya Altunyaldız
Milletvekili,  Member of the TTGV Board (2005-2010)

TTGV, Türkiye iş dünyasının değişiminde ve dönüşümünde önemli bir yapı taşıdır.

Laird D  Treiber
Laird D. Treiber
ABD Büyükelçiliği Eski Ekonomik İlişkiler Konsolosu

TTGV’nin Başarı Türk girişimcilerin yaratıcı hamle ve enerjilerinin büyük bir göstergesidir ve de bu takdire değen yenilikçilerin adımlarını takip etmeleri için diğerlerini de teşvik edecektir.

Suleyman Alata
Süleyman Alata
Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri

Ülkemiz kalkınma planında ve kalkınma ajansları koordinasyonunda hazırlanan bölgesel planlarda temiz teknolojilere ilişkin politika ve faaliyetlerin yer alması geleceğe daha güvenli bakmamızı sağlıyor. Bu konunun ülkemiz kalkınma gündemine girmesinde TTGV’nin yaptığı çalışmaların ve yürüttüğü faaliyetlerin büyük katkısı oldu.

Namik Unlu
Dr. Namık Ünlü
TÜBİTAK-MAM Enerji Enstitüsü

TTGV’nin değerli destekleri, çalışmayı yürüten kuruluş açısından önemli bir katma değer olarak değerlendirilmesinin yanında nitelikli örnek uygulamalar ile yaygınlaşma etkisini de yüksek seviyelere taşımaktadır.

Dr T Fikret Yucel
Dr. T. Fikret Yücel
1991-2012 TTGV Yönetim Kurulu Başkanı

TTGV kuşkusuz, özel sektörde yenileşimin firmaların rekabet gücü kazanma ve hatta yaşamını sürdürmek için ne denli önemli olduğunun anlaşılmasında çok etkili bir rol oynamaktadır.

Erman Ilicak
Erman Ilıcak
Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı

Bugüne kadar TTGV ile çalışıp araştırma ve geliştirme alanında güçlenerek gelişen, her biri birer başarı öyküsü yaratan şirketlerin geçmişten bu güne kat ettikleri yolu dikkate aldığımda gelecekte TTGV’nin Türk ticaret hayatında yenilikçiliğin yapı taşlarından biri olacağına tüm kalbimle inanıyorum. TTGV’nin ülkemizin “rekabetçiliğini”artırmaya yönelik ilham verici çalışmalarını destekliyor, heyecanla takip ediyorum.

BİZ KİMİZ

Özgün bir misyonla kamunun ve özel sektörün ortak inisiyatifiyle kurulduğumuz günden bugüne tam 25 yıldır Türkiye’nin teknoloji serüvenine öncülük ediyor, denediğimiz ve uyguladığımız yeni modellerle ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Teknoloji ve inovasyonun gerektirdiği sürekli değişime uyum sağlamış ve farklılaşarak gelişen yenilikçi işbirliklerimizle ve araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

daha fazla bilgi

TTGV MARKALARI